لامپ چراغ سیگنال رشته ای

لامپ چراغ سیگنال رشته ای

لامپ چراغ سیگنال رشته ای

لامپ چراغ سیگنال رشته ای وستیج در سیگنال های قطر 22 و شاسی های صنعتی چراغ دار بکار برده می شود. این محصول در چهار ولتاژ برای هر دو جریان مستقیم و متناوب (AC/DC) موجود می باشند.

ویژگی‌های محصول

رنگ

زرد

سایز

10x25mm

ولتاژ

110V, 220V, 24V, 48V

تکنولوژی (نوع)

رشته ای

پایه

BA9, E10

Availability: در انبار موجود نمی باشد دسته: برچسب:
  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی

توضیحات

توضیحات کلی محصول:

سه کاربرد عمده چراغ های سیگنال (یا علامت دهنده) استفاده در تابلو های برق، ماشین آلات و دستگاه های صنعتی و تابلو فرمان می باشد. معمولا لامپ های سیگنال روی تمام انواع تابلو برق ها (مثل تابلو برق صنعتی و…) بکار می روند. چراغ لامپ های سیگنال دارای قابی با بدنه رزوه ای می باشند که این قاب با مهره روی بدنه تابلو برق نصب و فیکس می شود. در تمام این دستگاه ها چراغ های سیگنال به عنوان لامپ خبر بکار برده می شود که میتواند نشانگر وضعیت دستگاه باشد.

داخل این چراغ ها یک لامپ معمولی وجود دارد که می تواند LED، SMD و یا رشته ای (filament) باشد. از آنجایی که برند وستیج (vestige) دارای تنوع بسیاری از این محصولات می باشد لامپ های سیگنال در 3 تکنولوژی فوق، تمامی رنگ ها (معمولا در 7 رنگ) و رنج گسترده ای از ولتاژ ها موجود می باشند. بنابراین با توجه به مداری که طراحی می کنید (در نقشه ها چراغ سیگنال با حرف H نمایش داده می شود)، می توانید لامپ مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

 

مشخصات فنی لامپ چراغ سیگنال رشته ای برند وستیج (vestige) :

این لامپ سیگنال از نوع رشته ای بوده و در ولتاژ های 48 ولت، 220 ولت، 110 ولت و 24 ولت موجود می باشد که در جریان های AC و DC قابل استفاده است. همچنین رنگ نور این لامپ زرد (طبیعی) می باشد.

این چراغ برای پایه های E10 (سرپیچ ادیسونی 10 میلیمتر) و BA9 (پایه خاری 9 میلیمتر) مناسب می باشد. (مطالعه راهنمای پایه لامپ)

لامپ چراغ سیگنال رشته ای در بازار با نام های لامپ سیگنال، لامپ سیگنال خاری و BA9S Bulb (همان نام پایه است که به یک کنتاکت (single contact) بودن آن اشاره دارد) نیز شاخته می شود.

پایه های BA9s در واقع دارای یک کنتاکت در انتها و 2 لبه موازی در طرفین (180 درجه) قرار هستند که در عکس محصول قابل مشاهده است.

 


برای دریافت مشاوره فنی، سفارش و اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت انواع چراغ سیگنال با شماره ۳۳۹۲۴۸۱۶ -۰۲۱ تماس بگیرید.


[wp_call_button btn_text=”تماس بگیر!” btn_color=”#269041″ hide_phone_icon=”yes”]

توضیحات تکمیلی

ویژگی‌های محصول

رنگ

زرد

سایز

10x25mm

ولتاژ

110V, 220V, 24V, 48V

تکنولوژی (نوع)

رشته ای

پایه

BA9, E10

You've just added this product to the cart:

fa_IRPersian
fa_IRPersian