درباره ما

کالای برق چشمه نور در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید و با توزیع لامپهای تخصصی از قبیل لامپهای سیگنال ، لامپهای مدارهای خورشیدی ، هالوژن ، پزشکی ، مخابراتی و غیره فعالیت خود را شروع کرد .

همچنین این مجموعه تهیه محصولات از تامین کنندگان مطرح جهانی مانند اسرام آلمان،لوییس و فیلیپس هلند، لومی اکشن تایوان، مکس کره و دیگر برندهای معتبر جهانی راسنگ بنای اصلی رضایتمندی مشتریان خود قرار داد .

 

داستان برند ما

با شدت گرفتن نوسانات ارزی در دهه نود و با توجه به نیاز روز افزون کشور عزیزمان ایران به توانمندی های داخلی، این مجموعه را بر این داشت تا ازسال ۱۳۹۰ با تولید کالای با کیفیت ایرانی اعم از لامپ های سیگنال در سرپیچ های متنوع مانند BA9،E10،BA15D،E14 و لامپهای حبابی با سرپیچ B22 وE27 ازاعتماد مشتریانش به خود در مقابل این نوسانات دفاع کند .

در این سالهای بیش از ربع قرن حضور در قلب صنعت برق ایران افتخار رفع نیاز و ارائه راهکار به شرکت های معتبری همچون راه آهن و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ، شرکت ملی مخابرات و دیگر فعالین صنعت را داشته و داریم و همیشه قدردانیم که صنعت وکارخانه های ایران عزیز، میزبانی گرم برای محصولات کالای برق چشمه نور می باشند .

fa_IRPersian
fa_IRPersian